Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w godz. 7-16

Dział inwestycji

Wojciech Nazarko

, specjalista d/s. inwestycji
tel.721 800 568, e-mail: w.nazarko@instalbud.sanok.pl

Wojciech Machowski

, specjalista d/s. inwestycji
tel.721 800 708, e-mail: w.machowski@instalbud.sanok.pl

Dział instalacji i sieci sanitarnych

Mirosław Kata

, specjalista d/s. inwestycji
tel.697 713 141, e-mail: m.kata@instalbud.sanok.pl

Dział wentylacji i klimatyzacji

Paweł Strzelczyk

, specjalista d/s/ inwestycji
tel. 693 587 005, e-mail: p.strzelczyk@instalbud.sanok.pl

Grzegorz Dydak

, specjalista d/s. inwestycji
tel. 607 511 541, e-mail: g.dydak@ instalbud.sanok.pl

Magdalena Adamiak

, specjalista d/s. inwestycji
tel. 721 800 667, e-mail: m.adamiak@instalbud.sanok.pl

INSTAL-BUD Sp. z o.o.

38-500 Sanok, ul. Lwowska 14
tel. 13 493 24 11, e-mail: biuro@instalbud.sanok.pl
NIP: 687-16-39-263, REGON: 370442470
KONTO: PKO o/Sanok 43-86420002-2001-0005-0917-0001
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Dojazd


Formularz kontaktowy

Prześlij do nas wiadomość za pomocą poniższego formularza.

Imię i Nazwisko

Telefon

E-mail

Treść wiadomości



Wypełnij wszystkie pola
INSTAL-BUD Sp. z o.o., 38-500 Sanok, ul. Lwowska 14, Biuro tel.(13) 49 32 411, Sklep tel. (13) 49 32 415. Kapitał zakładowy: 400 000 zł.