O FIRMIE

Firma rodzinna z 25 letnim doświadczeniem

Firma INSTAL-BUD sp. z o.o. to firma rodzinna, która prowadzi działalność gospodarczą od 1998 roku, najpierw jako spółka cywilna a od 2009 roku jako spółka z o.o. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku regionalnym.
Zaczynaliśmy działalność od świadczenia usług w zakresie instalacji sanitarnych a obecnie zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych począwszy od robót ziemnych oraz ewentualnej rozbiórki istniejącej zabudowy a skończywszy na budowie budynków czy robotach wykończeniowych.
Specjalizujemy się w realizacji inwestycji zarówno dla inwestorów publicznych jak i prywatnych, a także  dla  firm deweloperskich jako Generalny Wykonawca. Jako Generalny Wykonawca świadczymy usługi budowlane i projektowe w modelu Projektuj i Buduj.
Dodatkowo zajmujemy się wykonawstwem instalacji sanitarnych: sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnych, deszczowych, wodnych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, pomp ciepła, kotłowni gazowych, klimatyzacji i wentylacji, oraz szerokich usług spawalniczych.
Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie, a także zamiłowanie do podejmowanych zadań gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług.

DZIAŁKI BUDOWLANE W SANOKU

Instal-Bud Sanok współpracuje przy  realizacji nowej inwestycji w Sanoku – sprzedaż działek budowlanych  w Sanoku wraz z budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego z powierzchnią zabudowy do 250 m2

Więcej informacji pod numerem telefonu: